Games Asterix en Obelix

Gratis online games

Samen met de belangrijkste held van het spel Asterix en Obelix moet je vechten met de Romeinen voor de vrijheid van het dorp

Een lange tijd geleden was er een speciale stand van Gallië. Ze had haar eigen vijanden, buurlanden die probeerden het land te grijpen en te grijpen zijn land. Maar mensen die bevolken dit land zijn zo geliefde vrijheid, wilde hij niet iemand gehoorzamen. Folk helden waren twee Gallische krijger. Asterix en Obelix dronk een toverdrank en werd eigenaars van super-krachten, die hen moet helpen in de strijd. U zult niet vinden van een persoon die niet een keer niet cartoon kijken over hen, en voor liefhebbers van strips hebben een grote selectie van boeken met verhalen over die twee Galliërs. Online games worden gemaakt op basis van de stripboeken en films. Vechten met de verraderlijke Romeinen samen met de personages Asterikom en Obelix. Ze zijn altijd om iets te doen voor de lol, en het is heel succesvol. Ze weten dat ze kunnen krijgen enorme voordelen, het verzamelen van munten langs de weg. En het beheer van hun campagnes zullen u. Niet altijd, zal deze avonturen rooskleurig zijn, maar vaker zij vergezeld gaan van de risico's. Bij elke stap die u kunt voldoen aan de kwade Roman, die zal moeten vechten. Ventilatoren worden gebruikt om de race mooie race-auto's, maar ook kunt u de wagen goed te beheren? Test je kracht door deel te nemen aan een wedstrijd van twee vrienden, waar ze werden vijanden alleen op de race. Entertainment Galliërs ongewoon en fascinerend. Onder hen, zoals het gooien van alles wat van pas komt - stokken, stenen, en nog veel meer. Je merkt dat je in het midden van een lastig spel waar de vijand zal beseffen dat het zwakker is dan onze helden. Dan gaat hij een truc. Het is zo laag - twee vrienden slapen potion te neutraliseren mengen. Daarnaast kunt u, zal niemand in staat zijn om wakker te worden. Help Galliërs terugkeer naar de gelederen van de belangrijkste verdedigers. Dit moet je doen, met alle middelen - kratten, wielen, stokken, maar het belangrijkste ding - om de logica en verstand te gebruiken. Doordachte cursus zodat in korte tijd je hebt het lef om te werpen op een onderwerp dat niet zal toestaan ​​dat hem voor eeuwig slapen. Na deze avonturen je lijkt elementaire taken in de vorm van puzzels, kleurboeken en puzzels van andere kinderen.

Online Games:

MMORPG Games Online:

Speel dezelfde